Dobre Narty Hurtownia Dobry Triathlon Dobre Wyprawy

Katalog

Okulary narciarskie

Znaleziono 55 produktów

Gogle narciarskie inwestycja na kilka sezonów.

Okulary narciarskie to niezbędny element wyposażenia każdej osoby, która jeździ na nartach. Chronią przed oślepieniem, podnosząc komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Dobrze dopasowane gogle narciarskie to inwestycja na przynajmniej kilka sezonów, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Nasze zdrowie jest bezcenne. Dbajmy więc o nie również podczas wypadów na narty.

Największym niebezpieczeństwem, które zagraża naszym oczom podczas szusowania na stokach jest promieniowanie UV. Odbite od śniegu, dociera na rogówkę oka, mogąc prowadzić do trwałych uszkodzeń i problemów (w tym zapoczątkować rozwój zaćmy.) Aby zapobiec negatywnym konsekwencjom, należy zaopatrzyć się w odpowiednio dobrany sprzęt, który nas ochroni. Okulary narciarskie to idealne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się bezpiecznym korzystaniem z uroków jazdy na nartach.

Gogle narciarskie damskie, zazwyczaj są nieco mniejsze i przystosowane do drobniejszych, kobiecych twarzy. Podczas tworzenia kolejnych modeli, dbamy, aby nasze produkty spełniały wymogi naszych klientek. Gogle są więc nie tylko doskonale wyprofilowane, co pozwala na noszenie ich przez kilka godzin bez odczuwania dyskomfortu, i wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale również zaprojektowane tak, by przyciągały wzrok ciekawym designem. Choć wiadomo, że nie wygląd jest w ich przypadku najważniejszy, to nowoczesny i dopracowany look gogli, zdecydowanie jest ich dodatkowym atutem. W końcu wszyscy lubimy ładne przedmioty.

Gogle narciarskie męskie odznaczają się zazwyczaj nieco większą topornością niż modele damskie. Wszystko po to, aby dobrze przylegały do zazwyczaj szerszych, męskich twarzy. Nie oznacza to jednak, że podczas projektowania nie dbamy o to, by nasze okulary narciarskie prezentowały się jak najlepiej. Dodatkowo, wszystkie gogle posiadają specjalne filtry, które poprawiają jakość widzenia i zapewniają dodatkową ochronę oczu. Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy użytkownicy naszych produktów byli zadowoleni i mogli bezpiecznie oraz komfortowo jeździć na nartach.

Gogle narciarskie dla dzieci, odznaczają się mniejszym rozmiarem. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na ich jakość. Modele dla młodych narciarzy wykonujemy z taką samą starannością i dbałością o detale, jak te przeznaczone dla dorosłych. Nie zaniedbujmy tego elementu wyposażenia, kompletując narciarską wyprawkę dla swojego dziecka. Jego oczy również potrzebują specjalistycznej ochrony. Aby nasza pociecha mogła w pełni korzystać z wakacji na stoku, musi czuć się komfortowo i pewnie, także za sprawą odpowiedniej widoczności.Dobierz narty Dobierz narty Dobierz narty
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów