Dobre Narty Hurtownia Dobry Triathlon Dobre Wyprawy

Katalog

Włączone filtry:
Stan:

Kurtki softshelle

Wiatroszczelnę kurtki narciarskie softshelle

Kurtki softshell cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Narciarze doceniają je za parametry oraz komfort, jaki dzięki nim mogą uzyskać na stoku. W myśl zmieniających się warunków atmosferycznych oraz wymagań klientów coraz większa ilość producentów zaczęła tworzyć kurtki typu softshell damskie, kurtki softshell męskie, a także dziecięce. Tkanina softshell, jaka wykorzystywana jest do produkcji kurtek narciarskich, zapewnia nie tylko doskonały komfort termiczny, ale także wiatroszczelność oraz wodoodporność. 

Obecnie kurtki typu softshell stanowią alternatywę dla tak zwanych tradycyjnych trzech warstw hard shell- odzieży termoaktywnej, kurtki z membraną oraz polarów i swetrów. Kurtki narciarskie softshell doskonale dopasowują się do aury i warunków atmosferycznych panujących zarówno na Polskich, jak i zagranicznych stokach narciarskich. Warto zaznaczyć, że doskonale spisują się także w okresie jesieni i wiosny, kiedy to wykorzystywane mogą być do ochrony ciała podczas nordic walkingu, czy joggingu. Stosunkowo cienka i niezwykle skuteczna w ochronie temperatury ciała powłoka sprawia, że kurtka nie różni się grubością zupełnie niczym od kurtek wiosennych wykonanych z delikatnych i cienkich materiałów, co sprzyja poprawę komfortu. Materiał softshell to trzy warstwy, na które składa się zewnętrzny poliester, membrana oraz krótki polar. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie kurtki, która jest niemal całkowicie wiatroodporna i wodoodporna. Wykorzystanie dodatkowych impregnatów zabezpieczających materiał kurtki pozwoliło na uzyskanie odzieży, która nie tylko chroni ciało, ale także nie ma tendencji do pochłaniania brudu. To bardzo ważne podczas zimowego szaleństwa na stoku. 

Kurtki softshell damskie i męskie dostępne na naszej stronie cechują się różnorodnością wzorów i kolorów. Każdy znajdzie coś, co w pełni zaspokoi oczekiwania. Oprócz kurtek mogą państwo dokupić do kompletu także spodnie, dzięki czemu strój stanie się kompletny i zapewni ciału maksymalną ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach. Pod kurtki softshell należy założyć wyłącznie bieliznę termoaktywną, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć ciało i oczywiście nie narazić go na otarcia. Nie jest to jednak odpowiedni typ odzieży, aby był noszony podczas zimy jako samodzielna warstwa. W takich sytuacjach należy ubrać także warstwę ocieplającą jak sweter, czy bluzka. Kurtki narciarskie softshell to najlepszy wybór na rynku zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów.Dobierz narty Dobierz narty Dobierz narty
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów