Dobre Narty Hurtownia Dobry Triathlon Dobre Wyprawy

Katalog

Włączone filtry:
Stan:
Producent

Kominy i chusty

Znaleziono 8 produktów

Odpowiednie zabezpieczenie twarzy an stoku zapewnią kominy oraz chusty narciarskie.

Kominy i chusty narciarskie to bardzo ważna część ekwipunku narciarza, o której nie wszyscy jednak pamiętają. Dobrze dobrany komin narciarski czy chusta dają dużo korzyści każdemu narciarzowi, zarówno osobie początkującej, która dopiero zaczyna swoją przygodę z narciarstwem, jak również wymagającemu profesjonaliście. Chusty i kominy narciarskie sprawdzą się równie dobrze i przyniosą tyle samo korzyści w przypadku uprawiania każdego innego sportu zimowego, nie tylko jazdy na nartach.

Narciarze często są narażeni na szczególnie uciążliwy dyskomfort, wynikający przeważnie z niskich temperatur, które panują w górach. Rozwijanie szybkich prędkości sprawia, że zimno odczuwają jeszcze intensywniej, z czym czasami bardzo trudno sobie poradzić. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są oferowane chusty narciarskie, zapewniające ciepło przede wszystkim na głowie, twarzy i szyi, które ma jednak pozytywny wpływ na całe ciało, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Na szczególnie dużych wysokościach kominy narciarskie stają się także nieocenione z innego powodu. Stanowią ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych, które mają w wysokich górach lub na lodowcach dużo bardziej intensywne działanie. Zapobiegają więc oparzeniom słonecznym i jakimkolwiek wysypkom, które mogłyby pojawić się po natężonym kontakcie ze słońcem i skutecznie zniszczyć nam dalsze szaleństwa na śniegu. Bardzo dobrze wspierają działanie kremów z filtrem.

Chusty i kominy dla narciarzy to nie tylko korzyści praktyczne. Ich funkcjonalność jest bardzo ważna, ale stanowią one także ciekawy element garderoby, który jest atrakcyjny wizualnie. Są znacznie efektywniejszą alternatywą dla zwykłych szalików czy prostych kominiarek. Dodają charakteru i nadają modnego wyglądu osobom, które założą je na stok. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Chusta lub komin, który odpowiada stylowi narciarza sprawi, że będzie wyróżniał się na stoku i wyglądał atrakcyjniej, co przełoży się na jego lepsze samopoczucie i pogłębi radość płynącą z uprawiania tego wyjątkowego sportu.

Kominy i chusty narciarskie powinny być połączeniem funkcjonalności oraz stylowego wyglądu. Jeżeli wybierzemy chustę, która autentycznie nam się podoba, poza ochroną przed zimnym wiatrem, niskimi temperaturami i nadmiernym działaniem promieni słonecznych, zyskamy także modny, ciekawy gadżet. Dobrze dobrany komin narciarski spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego narciarza.Dobierz narty Dobierz narty Dobierz narty
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów