Kategoria: Gogle damskie

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Gogle damskie

Odpowiednie osprzętowanie na stoku narciarskim jest niezwykle istotne. Nie należy lekceważyć tego, jak ważna jest właściwa ochrona oczu i twarzy w czasie jazdy - zwłaszcza dla kobiet. Aby chronić wzrok przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV, uniknąć poparzeń słonecznych oraz polepszyć swoją widoczność na stoku, warto zaopatrzyć się w odpowiednie gogle narciarskie damskie. Najlepsze wyniki zapewnia profesjonalny sprzęt, pochodzący od renomowanych i uznanych na rynku producentów osprzętowania dla narciarzy.

Gogle narciarskie damskie Uvex, Alpina, Adidas i POC wykonane są z surowców najwyższej klasy oraz posiadają wszelkie niezbędne atesty jakości. Szkła posiadają specjalne powłoki, blokują przenikanie promieni słonecznych, co chroni przed przedwczesnym fotostarzeniem się skóry. Gogle damskie cechuje niebanalny design oraz żywe kolory. Nie bez znaczenia pozostaje także wybór odpowiednich szkieł. Ich kolor nie jest podyktowany jedynie względami estetycznymi. Za najbardziej uniwersalne - zdatne niemal przy każdej pogodzie - uznaje się szkła szare. Żółte i różowe szkła służą podkreślaniu kontrastów i polepszaniu widoczności w czasie mgły lub obfitych opadów śniegu. Szkła o zabarwieniu brązowym mają za zadanie jak najlepiej polepszać widzenie całego spektrum barwnego.

Wybór odpowiednich szkieł powinien być zatem uwarunkowany przez pogodę. Zawsze można zaopatrzyć się w gogle narciarskie damskie z wymiennymi szybami. Najnowsze modele pozwalają na szybką ich podmianę, nawet w grubych rękawicach.

Gogle damskie różnią się nieco konstrukcją od standardowych modeli, dlatego nie zawsze warto sięgać po gogle uniwersalne. Ich budowa pozwala na lepsze dostosowanie się do budowy drobniejszego kośćca twarzy kobiety. Za sprawą uszczelek wykonanych ze specjalnej pianki, gogle doskonale dopasowują się do twarzy, zapobiegając przedostawaniu się pod nie wiatru i śniegu w czasie jazdy. Gogle snowboardowe damskie coraz częściej wyposażone są w specjalne systemy, zapobiegające osadzaniu się pary wodnej pomiędzy warstwami gogli.

Rejestracja

Dane nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się! Lub zresetuj hasło