Kategoria: Narty uniwersalne

Jest 1211 produktów.

Pokazano 1-15 z 1211 pozycji

Aktywne filtry

Narty uniwersalne

Uniwersalne narty dla zaawansowanych i nie tylko

Narty uniwersalne są najczęściej wybieranymi nartami na stok. Są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i dla i tych, którzy są doświadczonymi narciarzami. Mogą z nich skorzystać kobiety i dzieci oraz ci, którzy cenią sobie spokojną, pewną jazdę. Jeśli szukasz nart do celów rekreacyjnych, by dobrze spędzić urlop, narty uniwersalne są stworzone dla Ciebie. Takie narty świetnie nadają się do nauki jazdy - błędy nie są przy nich tak odczuwalne (technologia Power Turn Rocker ułatwia kontrolę i przyspiesza proces uczenia się).

Najlepsze narty uniwersalne w ofercie

Uniwersalne narty charakteryzują się dobrą zwrotnością i lekkością. Można na nich uprawiać carving (jazdę na krawędziach) i jazdę klasyczną. Nie nadają się jednak do jazdy wyczynowej z dużą szybkością.

Czy narty uniwersalne to narty męskie?

Warto pamiętać, że narty męskie są z reguły bardziej stabilne i zapewniają łatwy skręt. Z kolei narty unisex cechuje wzornictwo od wyrazistej do stonowanej kolorystyki, które powinno spełnić oczekiwania obu płci. W naszej ofercie jest wiele produktów do wyboru. Należy pamiętać o tym, że narty dobiera się odpowiednio do swojego wzrostu, a także do stylu jazdy, ulubionej trasy i warunków w jakich chcemy poruszać się na nartach.

Uniwersalne narty zjazdowe i skitourowe

Narty uniwersalne dzielą się jeszcze na skitourowe i zjazdowe. Te pierwsze mają bardziej skomplikowaną konstrukcję i są stosowane w skialpinizmie. Ich lekka i miękka budowa ma na celu ułatwiać podejścia i zjazdy. Nasze narty posiadają wstawki z włókna węglowego oraz wycięcie pozwalające na szybkie montowanie fok, co jest ważne w zawodach skialpinistycznych. Z kolei w zjazdówkach zostały zastosowane wysokie technologie, umożliwiające m.in. gładką jazdę, stabilność i dynamiczność.

Uniwersalne narty znanych marek

W katalogu znajdziesz narty najpopularniejszych marek, takich jak: Rossignol, Volkl, Atomic, Salomon, czy Fischer. Możesz także wybierać spośród wielu modeli, których listę znajdziesz z lewej strony, na końcu wszystkich opcji filtrowania. W naszym sklepie dopasujesz do nart także inne elementy ekwipunku i ubioru narciarza.

Rejestracja

Dane nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się! Lub zresetuj hasło