×

ŁADUJĘ ...

x

--

NEWSLETTER

Podaj imię.
Podaj prawidłowy e-mail. Akceptuję zasady wysyłki newslettera. Musisz zaakceptować regulamin.
SKLEPY NARCIARSKIE DOBRENARTY.PL ZAPRASZAJĄ!


  • dwa sklepy stacjonarne (w Krakowie i Modlnicy k. Krakowa)
  • profesjonalny serwis narciarski
  • oddział sprzedaży hurtowej zaopatrujący wypożyczalnie nart i szkoły narciarskie.
W skład naszej oferty wchodzi szeroki wybór nart, snowboardów, butów, kasków, kijków, odzieży narciarskiej oraz licznych akcesoriów.

Sprzedajemy sprzęt zarówno używany (potestowy), jak i nowy. Dysponujemy również zeszłorocznymi modelami w bardzo korzystnych cenach.


Specjalizujemy sięrównieżw wymianie sprzętu w formule "wymień stare na nowe za dopłatą". Jeśli posiadasz nieco starszy, (ale nie zabytkowy) sprzęt narciarski, przynieś go do nas a przy zakupie nowego sprzętu otrzymasz rozsądny upust. Podobnie, gdy Twoje dziecko wyrosło ze sprzętu, my odkupimy go i zaproponujemy Ci narty lub snowboard odpowiedni do wzrotu dziecka.

Promowanie sportów zimowych wśród ludzi o każdym statusie materialnym – to nasza misja!


W nasz sklepie internetowym www.dobrenarty.pl prowadzimy działalność handlową w zakresie sprzedaży używanego i nowego sprzętu sportowego, w szczególności są to: narty, buty narciarskie, snowboardy, buty snowboardowe, odzież narciarska, kaski i inne akcesoria.
Właścicielem jest Jakub Lenczowski – osoba fizyczna, która prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Jakub Lenczowski "LENCZOWSKI" (wpis do ewidencji działalności gospodarczej Nr ew. 6778 z dnia 11.10.2011 r. wydanego przez Burmistrza Miasta Sulejówek).
 
Dane do fakturowania:
Jakub Lenczowski "LENCZOWSKI"
Ul. Kruczkowskiego 69
05-070 Sulejówek
REGON 492932194, NIP 945-160-33-20

Siedziba i adres korespondencji:
DobreNarty.pl
ul. Częstochowska 6
32-085 Modlnica/k. Krakowa
 
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie RP.
Kontakt z obsługą sklepu w sprawie zapytań i reklamacji jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 19.00 w sezonie zimowym oraz od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 w sezonie letnim pod adresem e-mail: ryszard@dobrenarty.pl, bądź pod numerem telefonu: +48 785 111 218 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

Podziel się